Dzień Ziemi

2022-04-22

22 kwietnia to Światowy Dzień Ziemi – okazja, aby zachęcać do proekologicznych postaw oraz budować poczucie wspólnej odpowiedzialności za naszą planetę.

Obchodzone od ponad 50 lat święto jest okazją do zastanowienia się nad sytuacją planety, a jego organizacji towarzyszą liczne akcje ekologiczne. To także sposobność do zwiększania świadomości, jaki wpływ wywieramy na przyrodę i jakie są efekty niszczenia środowiska naturalnego (zaliczyć do nich można zanieczyszczenie powietrza, wody oraz globalne ocieplenie).

Co roku akcja dotyczy innego problemu związanego ze środowiskiem i ekologią. Tegoroczne hasło przewodnie - Zainwestuj w naszą planetę - ma zwrócić uwagę na konieczność zmian w różnych obszarach działalności oraz wspólną odpowiedzialność firm, rządów i obywateli.

Warto włączyć się w tegoroczne obchody przede wszystkim przez zmianę nawyków, które mogą negatywnie wpływać na środowisko. Czasem wystarczy zmienić swoje przyzwyczajenia i pomagać przyrodzie na co dzień. Niewielkie zmiany wprowadzone przez miliony ludzi pomogą zmienić los cennych ekosystemów. Pamiętajmy, że każdy z nas jest mieszkańcem Ziemi i odpowiada za utrzymanie dobrostanu błękitnej planety!

Zdjęcie reklamy numer 0

Polecam lekarza

lek. dent. Arman Babayan - Stomatolog, Chirurg

Ok, szybko, fachowo i sprawnie. Dobry stomatolog, polecam. Wyjaśnił wszystkie sprawy związane z zabiegiem. Super

lek. Mateusz Strózik - Ginekolog

Pan Doktor jest bardzo sympatyczny i kulturalny, merytorycznie odpowiada na wszystkie pytania, tłumaczy po kolei co będzie wykonywać, badanie przeprowadzone bardzo delikatnie. Zdecydowanie polecam!

dr n. med. Aleksander Jaworski - Stomatolog, Protetyk

Bardzo profesjonalne i rzeczowe podejście. Fachowe i sprawne wykonanie wypełnień. Polecam wizyty u Pana doktora.

lek. Julian Maciaszek - Psychiatra

Polecam z całego serca. Pan doktor ma dobry kontakt i podejście do pacjenta. Podczas konsultacji doktor był zaangażowany, zadawał dużo szczegółowych pytań. Wizyta odbyła się punktualnie i przebiegła bez zastrzeżeń.

lek. Wiesław Filarski - Urolog, Chirurg

Pozytywne wrażenie polecam. Fachowość - doświadczenie , miło i sympatycznie. Trzecia wizyta jak do tej pory jest ok.

lek. dent. Katarzyna Drabek

Profesjonalne podejście, super miła atmosfera i zero stresu. Polecam i dziękuję za wybielenie moich zębów!

dr n. med. Waldemar Gołębiowski - Pediatra, Onkolog dziecięcy, Hematolog dziecięcy

Jeden z najlepszych specjalistów od poznałam w życiu. Trafiona diagnoza, bardzo dokładnie dokładnie, wyjaśnił nasze, z wątpliwości serca polecam.

lek. Grażyna Wiland - Okulista

Przemiła Pani Doktor, badania dokładne i super wyjaśnione. Napewno tutaj wrócę. Polecam w stu procentach.