Kilkadziesiąt sztuk podrobionej biżuterii zabezpieczyli wrocławscy policjanci

2022-11-15

Funkcjonariusze z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą wrocławskiej komendy miejskiej weszli w posiadanie informacji o sprzedaży biżuterii z podrobionymi znakami towarowymi różnych znanych na całym świecie marek. W trakcie czynności w jednej z firm, zabezpieczone zostały m.in. kolczyki oraz pierścionki. Jej właściciele muszą teraz liczyć się z poniesieniem odpowiedzialności karnej za popełnione przestępstwo.

 

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą wrocławskiej komendy miejskiej weszli w posiadanie informacji, że jedna z firm sprzedająca biżuterię, posiada w swojej ofercie kolczyki, pierścionki i inne przedmioty z zastrzeżonymi znakami towarowymi wielu znanych marek.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami tego typu czyn jest przestępstwem z art. 305 Ustawy Prawo Własności Przemysłowej. Policjanci w dwóch lokalach na terenie Wrocławia będących punktami firmy zabezpieczyli łącznie kilkadziesiąt sztuk podrobionej biżuterii.  

W tej sprawie prowadzone są dalsze czynności przez funkcjonariuszy z komisariatu na Krzykach. Przypomnijmy, że za popełnione przestępstwo, jego sprawcy grozić może nawet do 2 lat pozbawienia wolności, ale o tym finalnie zadecyduje sąd.

 

źródło: https://wroclaw.policja.gov.pl

Zdjęcie reklamy numer 0

Polecam lekarza

lek. dent. Arman Babayan - Stomatolog, Chirurg

Ok, szybko, fachowo i sprawnie. Dobry stomatolog, polecam. Wyjaśnił wszystkie sprawy związane z zabiegiem. Super

lek. Mateusz Strózik - Ginekolog

Pan Doktor jest bardzo sympatyczny i kulturalny, merytorycznie odpowiada na wszystkie pytania, tłumaczy po kolei co będzie wykonywać, badanie przeprowadzone bardzo delikatnie. Zdecydowanie polecam!

dr n. med. Aleksander Jaworski - Stomatolog, Protetyk

Bardzo profesjonalne i rzeczowe podejście. Fachowe i sprawne wykonanie wypełnień. Polecam wizyty u Pana doktora.

lek. Julian Maciaszek - Psychiatra

Polecam z całego serca. Pan doktor ma dobry kontakt i podejście do pacjenta. Podczas konsultacji doktor był zaangażowany, zadawał dużo szczegółowych pytań. Wizyta odbyła się punktualnie i przebiegła bez zastrzeżeń.

lek. Wiesław Filarski - Urolog, Chirurg

Pozytywne wrażenie polecam. Fachowość - doświadczenie , miło i sympatycznie. Trzecia wizyta jak do tej pory jest ok.

lek. dent. Katarzyna Drabek

Profesjonalne podejście, super miła atmosfera i zero stresu. Polecam i dziękuję za wybielenie moich zębów!

dr n. med. Waldemar Gołębiowski - Pediatra, Onkolog dziecięcy, Hematolog dziecięcy

Jeden z najlepszych specjalistów od poznałam w życiu. Trafiona diagnoza, bardzo dokładnie dokładnie, wyjaśnił nasze, z wątpliwości serca polecam.

lek. Grażyna Wiland - Okulista

Przemiła Pani Doktor, badania dokładne i super wyjaśnione. Napewno tutaj wrócę. Polecam w stu procentach.