Kolejna zaginiona osoba odnaleziona przez przewodnika z psem

2023-11-16

Policjanci z Komisariatu Policji w Sobótce otrzymali informację o kobiecie, która wyszła ze swojego domu około godz. 22.00, po czym oddaliła się w nieznanym kierunku. Mł. asp. Marcin Maćkowiak z psem służbowym Perora odnaleźli w pobliskim lesie zagubioną kobietę.
Jakiś czas temu funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Sobótce otrzymali informację o mieszkance jednej z pobliskich miejscowości, która około godz. 22.00 wyszła z domu i oddaliła się w nieznanym kierunku. W związku z warunkami atmosferycznymi - niska temperatura oraz późna pora - do poszukiwań zaginionej skierowano policjantów będących w służbie, w tym także przewodnika z psem.
Mł. asp. Marcin Maćkowiak z psem o imieniu Perora z Ogniwa Przewodników Psów Służbowych KMP we Wrocławiu rozpoczęli poszukiwania w okolicy posesji, na terenie której mieszka zaginiona. Perora bardzo szybko podjęła trop i skierowała się w stronę pobliskiego lasu. Po kilkuset metrach pies dotarł do zaginionej kobiety. Wszystko zakończyło się szczęśliwie, a mieszkanka gm. Sobótka cała i zdrowa wróciła do domu - informuje mł. asp. Rafał Jarząb z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.
Fot. Materiały Policji

Zdjęcie reklamy numer 0

Polecam lekarza

lek. dent. Arman Babayan - Stomatolog, Chirurg

Ok, szybko, fachowo i sprawnie. Dobry stomatolog, polecam. Wyjaśnił wszystkie sprawy związane z zabiegiem. Super

lek. Mateusz Strózik - Ginekolog

Pan Doktor jest bardzo sympatyczny i kulturalny, merytorycznie odpowiada na wszystkie pytania, tłumaczy po kolei co będzie wykonywać, badanie przeprowadzone bardzo delikatnie. Zdecydowanie polecam!

dr n. med. Aleksander Jaworski - Stomatolog, Protetyk

Bardzo profesjonalne i rzeczowe podejście. Fachowe i sprawne wykonanie wypełnień. Polecam wizyty u Pana doktora.

lek. Julian Maciaszek - Psychiatra

Polecam z całego serca. Pan doktor ma dobry kontakt i podejście do pacjenta. Podczas konsultacji doktor był zaangażowany, zadawał dużo szczegółowych pytań. Wizyta odbyła się punktualnie i przebiegła bez zastrzeżeń.

lek. Wiesław Filarski - Urolog, Chirurg

Pozytywne wrażenie polecam. Fachowość - doświadczenie , miło i sympatycznie. Trzecia wizyta jak do tej pory jest ok.

lek. dent. Katarzyna Drabek

Profesjonalne podejście, super miła atmosfera i zero stresu. Polecam i dziękuję za wybielenie moich zębów!

dr n. med. Waldemar Gołębiowski - Pediatra, Onkolog dziecięcy, Hematolog dziecięcy

Jeden z najlepszych specjalistów od poznałam w życiu. Trafiona diagnoza, bardzo dokładnie dokładnie, wyjaśnił nasze, z wątpliwości serca polecam.

lek. Grażyna Wiland - Okulista

Przemiła Pani Doktor, badania dokładne i super wyjaśnione. Napewno tutaj wrócę. Polecam w stu procentach.