Odzyskane skradzione bmw

2023-01-30

Funkcjonariusze kryminalni z Referatu do walki z Przestępczością Narkotykową komendy miejskiej odzyskali pojazd pochodzący z kradzieży. Poszukiwane bmw zostało odnalezione na wrocławskim Nowym Dworze. Miejsce to policjanci wytypowali na podstawie wcześniejszej pracy operacyjnej, której efektem było nie tylko odzyskanie utraconego mienia, ale także zarzuty paserstwa dla dwóch podejrzanych w tej sprawie mieszkańców stolicy Dolnego Śląska. Sprawa jest rozwojowa.

W wyniku działań policjantów z wrocławskiej komendy miejskiej odzyskano pojazd marki BMW X5 o wartości około 60 tys. zł, ale też udowodniono przestępstwa paserstwa dwóm mężczyznom, którzy byli w jego posiadaniu, gdy funkcjonariusze wykonywali swoje działania. Pojazd nosił liczne ślady uszkodzeń mechanicznych mogących świadczyć o wcześniejszym włamaniu do jego wnętrza.

43- i 46-latek usłyszeli już zarzuty dotyczące paserstwa. Sprawa jest jednak rozwojowa i wymaga szeregu kolejnych i bardziej wnikliwych czynności.

Przypomnijmy, kto rzecz uzyskaną za pomocą czynu zabronionego nabywa lub pomaga w jej zbyciu albo tę rzecz przyjmuje lub pomaga w ukryciu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 5 – informuje st. asp. Aleksandra Freus z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.

Fot. Materiały Policji

Zdjęcie reklamy numer 0

Polecam lekarza

lek. dent. Arman Babayan - Stomatolog, Chirurg

Ok, szybko, fachowo i sprawnie. Dobry stomatolog, polecam. Wyjaśnił wszystkie sprawy związane z zabiegiem. Super

lek. Mateusz Strózik - Ginekolog

Pan Doktor jest bardzo sympatyczny i kulturalny, merytorycznie odpowiada na wszystkie pytania, tłumaczy po kolei co będzie wykonywać, badanie przeprowadzone bardzo delikatnie. Zdecydowanie polecam!

dr n. med. Aleksander Jaworski - Stomatolog, Protetyk

Bardzo profesjonalne i rzeczowe podejście. Fachowe i sprawne wykonanie wypełnień. Polecam wizyty u Pana doktora.

lek. Julian Maciaszek - Psychiatra

Polecam z całego serca. Pan doktor ma dobry kontakt i podejście do pacjenta. Podczas konsultacji doktor był zaangażowany, zadawał dużo szczegółowych pytań. Wizyta odbyła się punktualnie i przebiegła bez zastrzeżeń.

lek. Wiesław Filarski - Urolog, Chirurg

Pozytywne wrażenie polecam. Fachowość - doświadczenie , miło i sympatycznie. Trzecia wizyta jak do tej pory jest ok.

lek. dent. Katarzyna Drabek

Profesjonalne podejście, super miła atmosfera i zero stresu. Polecam i dziękuję za wybielenie moich zębów!

dr n. med. Waldemar Gołębiowski - Pediatra, Onkolog dziecięcy, Hematolog dziecięcy

Jeden z najlepszych specjalistów od poznałam w życiu. Trafiona diagnoza, bardzo dokładnie dokładnie, wyjaśnił nasze, z wątpliwości serca polecam.

lek. Grażyna Wiland - Okulista

Przemiła Pani Doktor, badania dokładne i super wyjaśnione. Napewno tutaj wrócę. Polecam w stu procentach.