Osoby, które mogą być pokrzywdzone przez 32-latka, Policja prosi o kontakt

2023-11-13

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Wrocław-Krzyki prowadzą czynności w śledztwie wobec Dawida Kuśmierka, który jest podejrzany o przestępstwo na tle seksualnym. 32-latek decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Na podstawie dotychczas zgromadzonego materiału dowodowego zachodzi uzasadnione podejrzenie, że zatrzymany dopuścił się podobnych czynów na szkodę innych nieustalonych pokrzywdzonych. W przypadku rozpoznania mężczyzny ze zdjęcia i podsiadania wiedzy w przedmiotowej sprawie Policja prosi o pilny kontakt z funkcjonariuszami KP Wrocław-Krzyki pod nr tel. 47 871 16 00 lub z końcówką 01, 02, 03 bądź za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem e-mail: dyzurny.kp-krzyki@wroclaw.wr.policja.gov.pl i zapewnia anonimowość.

32-letni Dawid Kuśmierek podejrzany jest o to, że 19 września dopuścił się czynów z art. 197§1 oraz 157§2 Kodeksu karnego. Mężczyzna decyzją sądu trafił do aresztu na 3 miesiące.

Dotychczas zgromadzony materiał dowodowy pozwala podejrzewać, że Dawid Kuśmierek dopuścił się podobnych czynów na szkodę innych nieustalonych pokrzywdzonych. Z tych względów Prokuratura Rejonowa dla Wrocławia-Krzyki Zachód, mając na uwadze przemawiający za tym interes społeczny, wyraziła zgodę na publikację wizerunku i danych osobowych podejrzanego.

Fot. Materiały Policji

Zdjęcie reklamy numer 0

Polecam lekarza

lek. dent. Arman Babayan - Stomatolog, Chirurg

Ok, szybko, fachowo i sprawnie. Dobry stomatolog, polecam. Wyjaśnił wszystkie sprawy związane z zabiegiem. Super

lek. Mateusz Strózik - Ginekolog

Pan Doktor jest bardzo sympatyczny i kulturalny, merytorycznie odpowiada na wszystkie pytania, tłumaczy po kolei co będzie wykonywać, badanie przeprowadzone bardzo delikatnie. Zdecydowanie polecam!

dr n. med. Aleksander Jaworski - Stomatolog, Protetyk

Bardzo profesjonalne i rzeczowe podejście. Fachowe i sprawne wykonanie wypełnień. Polecam wizyty u Pana doktora.

lek. Julian Maciaszek - Psychiatra

Polecam z całego serca. Pan doktor ma dobry kontakt i podejście do pacjenta. Podczas konsultacji doktor był zaangażowany, zadawał dużo szczegółowych pytań. Wizyta odbyła się punktualnie i przebiegła bez zastrzeżeń.

lek. Wiesław Filarski - Urolog, Chirurg

Pozytywne wrażenie polecam. Fachowość - doświadczenie , miło i sympatycznie. Trzecia wizyta jak do tej pory jest ok.

lek. dent. Katarzyna Drabek

Profesjonalne podejście, super miła atmosfera i zero stresu. Polecam i dziękuję za wybielenie moich zębów!

dr n. med. Waldemar Gołębiowski - Pediatra, Onkolog dziecięcy, Hematolog dziecięcy

Jeden z najlepszych specjalistów od poznałam w życiu. Trafiona diagnoza, bardzo dokładnie dokładnie, wyjaśnił nasze, z wątpliwości serca polecam.

lek. Grażyna Wiland - Okulista

Przemiła Pani Doktor, badania dokładne i super wyjaśnione. Napewno tutaj wrócę. Polecam w stu procentach.