Policyjny pies Opi wytropił złodzieja

2023-02-07

Kolejnym sukcesem może pochwalić się przewodnik psa służbowego o imieniu Opi z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. Funkcjonariusz oraz jego czworonożny partner zostali skierowani do powiatu oleśnickiego, aby uczestniczyć w poszukiwaniu złodzieja mebli. Pies doprowadził do miejsca, gdzie ukrywał się podejrzany.

Do zdarzenia doszło na terenie jednej z fabryk w powiecie oleśnickim. Tam spłoszony przez pracownika złodziej rozpoczął ucieczkę samochodem zapakowanym skradzionymi z fabryki meblami. Gdy nie widział już sensu dalszej ucieczki pojazdem, podjął próbę pieszo, licząc, że uda mu się skutecznie ukryć przed policjantami.
Psi nos policyjnego owczarka niemieckiego o imieniu Opi nie zawiódł i tym razem. Pies podjął pracę węchową i doprowadził do miejsca, w którym ukrywał się 22-letni mieszkaniec powiatu milickiego.
Mężczyzna ostatecznie trafił w ręce policjantów. Funkcjonariusze pracujący przy tej sprawie ustalili wspólników zuchwałej kradzieży. Dodatkowo okazało się, że podejrzewany posiada przy sobie środki odurzające. Policjanci znaleźli je także w miejscu zamieszkania 22-latka - informuje st. asp. Aleksandra Freus z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.
Fot. Materiały Policji

Zdjęcie reklamy numer 0

Polecam lekarza

lek. dent. Arman Babayan - Stomatolog, Chirurg

Ok, szybko, fachowo i sprawnie. Dobry stomatolog, polecam. Wyjaśnił wszystkie sprawy związane z zabiegiem. Super

lek. Mateusz Strózik - Ginekolog

Pan Doktor jest bardzo sympatyczny i kulturalny, merytorycznie odpowiada na wszystkie pytania, tłumaczy po kolei co będzie wykonywać, badanie przeprowadzone bardzo delikatnie. Zdecydowanie polecam!

dr n. med. Aleksander Jaworski - Stomatolog, Protetyk

Bardzo profesjonalne i rzeczowe podejście. Fachowe i sprawne wykonanie wypełnień. Polecam wizyty u Pana doktora.

lek. Julian Maciaszek - Psychiatra

Polecam z całego serca. Pan doktor ma dobry kontakt i podejście do pacjenta. Podczas konsultacji doktor był zaangażowany, zadawał dużo szczegółowych pytań. Wizyta odbyła się punktualnie i przebiegła bez zastrzeżeń.

lek. Wiesław Filarski - Urolog, Chirurg

Pozytywne wrażenie polecam. Fachowość - doświadczenie , miło i sympatycznie. Trzecia wizyta jak do tej pory jest ok.

lek. dent. Katarzyna Drabek

Profesjonalne podejście, super miła atmosfera i zero stresu. Polecam i dziękuję za wybielenie moich zębów!

dr n. med. Waldemar Gołębiowski - Pediatra, Onkolog dziecięcy, Hematolog dziecięcy

Jeden z najlepszych specjalistów od poznałam w życiu. Trafiona diagnoza, bardzo dokładnie dokładnie, wyjaśnił nasze, z wątpliwości serca polecam.

lek. Grażyna Wiland - Okulista

Przemiła Pani Doktor, badania dokładne i super wyjaśnione. Napewno tutaj wrócę. Polecam w stu procentach.