Seryjny złodziej paliwa wpadł podczas kontroli drogowej

2023-02-01

Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu zatrzymali po pościgu kierującego citroenem. Okazało się, że mężczyzna ma w bagażniku znaczną ilość paliwa, która pochodziła z kradzieży. Ponadto 45-latek jechał autem pod wpływem działania środków odurzających oraz wbrew trzem zakazom prowadzenia pojazdów wydanym przez sąd. Podejrzanemu grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

W ostatnim czasie policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego chcieli zatrzymać do kontroli kierującego citroenem. Ten jednak nie chciał się zatrzymać i zaczął uciekać. Okazało się, że posiadał trzy aktywne zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych, w aucie miał zamontowane skradzione tego samego dnia tablice rejestracyjne, a w bagażniku przewoził znaczną ilość kradzionego paliwa. To jeszcze nie koniec przestępstw na koncie zatrzymanego 45-latka, gdyż jak się okazało, wsiadł za kierownicę pod wpływem środków odurzających.

O dalszym losie podejrzanego zdecyduje sąd. Mężczyźnie grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności – informuje st. asp. Aleksandra Freus z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.

Fot. Materiały Policji

Zdjęcie reklamy numer 0

Polecam lekarza

lek. dent. Arman Babayan - Stomatolog, Chirurg

Ok, szybko, fachowo i sprawnie. Dobry stomatolog, polecam. Wyjaśnił wszystkie sprawy związane z zabiegiem. Super

lek. Mateusz Strózik - Ginekolog

Pan Doktor jest bardzo sympatyczny i kulturalny, merytorycznie odpowiada na wszystkie pytania, tłumaczy po kolei co będzie wykonywać, badanie przeprowadzone bardzo delikatnie. Zdecydowanie polecam!

dr n. med. Aleksander Jaworski - Stomatolog, Protetyk

Bardzo profesjonalne i rzeczowe podejście. Fachowe i sprawne wykonanie wypełnień. Polecam wizyty u Pana doktora.

lek. Julian Maciaszek - Psychiatra

Polecam z całego serca. Pan doktor ma dobry kontakt i podejście do pacjenta. Podczas konsultacji doktor był zaangażowany, zadawał dużo szczegółowych pytań. Wizyta odbyła się punktualnie i przebiegła bez zastrzeżeń.

lek. Wiesław Filarski - Urolog, Chirurg

Pozytywne wrażenie polecam. Fachowość - doświadczenie , miło i sympatycznie. Trzecia wizyta jak do tej pory jest ok.

lek. dent. Katarzyna Drabek

Profesjonalne podejście, super miła atmosfera i zero stresu. Polecam i dziękuję za wybielenie moich zębów!

dr n. med. Waldemar Gołębiowski - Pediatra, Onkolog dziecięcy, Hematolog dziecięcy

Jeden z najlepszych specjalistów od poznałam w życiu. Trafiona diagnoza, bardzo dokładnie dokładnie, wyjaśnił nasze, z wątpliwości serca polecam.

lek. Grażyna Wiland - Okulista

Przemiła Pani Doktor, badania dokładne i super wyjaśnione. Napewno tutaj wrócę. Polecam w stu procentach.