Sprawca pobicia zgłosił się do komisariatu, gdy zobaczył swoje zdjęcie w sieci

2023-09-20

Jakiś czas temu Policja  publikowała wizerunek sprawcy pobicia, do którego doszło na terenie działania Komisariatu Policji Wrocław-Rakowiec. W trakcie zdarzenia sprawca posłużył się niebezpiecznym narzędziem – nożem tzw. motylkiem. Funkcjonariusze wykonali w tej sprawie szereg czynności i ustaleń w tym także operacyjnych. Jak się okazało, mężczyzna, po tym jak zobaczył swój wizerunek w sieci, dobrowolnie zgłosił się do Komisariatu Policji w Krakowie. 25-latek usłyszał zarzuty dotyczące pobicia oraz uszkodzenia ciała. Grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

31 sierpnia na stronie internetowej Policji oraz profilu Facebook opublikowano komunikat z wizerunkiem mężczyzny poszukiwanego w związku z pobiciem, w trakcie którego sprawca posłużył się niebezpiecznym narzędziem w postaci noża tzw. motylka. Wizerunek dotarł do wielu osób, w tym także do samego poszukiwanego.

W związku z ujawnieniem swojego zdjęcia na portalu społecznościowym mężczyzna postanowił dobrowolnie zgłosić się do Komisariatu Policji I w Krakowie. Następnie do Wrocławia, gdzie wykonane zostały czynności procesowe z jego udziałem.

25-latek, jak się okazało, mieszkaniec woj. małopolskiego, usłyszał w tej sprawie zarzuty dot. uszkodzenia ciała oraz narażenie na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia. Za popełnione czyny grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności – informuje st. asp. Aleksandra Freus z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.

Fot. Materiały Policji

Zdjęcie reklamy numer 0

Polecam lekarza

lek. dent. Arman Babayan - Stomatolog, Chirurg

Ok, szybko, fachowo i sprawnie. Dobry stomatolog, polecam. Wyjaśnił wszystkie sprawy związane z zabiegiem. Super

lek. Mateusz Strózik - Ginekolog

Pan Doktor jest bardzo sympatyczny i kulturalny, merytorycznie odpowiada na wszystkie pytania, tłumaczy po kolei co będzie wykonywać, badanie przeprowadzone bardzo delikatnie. Zdecydowanie polecam!

dr n. med. Aleksander Jaworski - Stomatolog, Protetyk

Bardzo profesjonalne i rzeczowe podejście. Fachowe i sprawne wykonanie wypełnień. Polecam wizyty u Pana doktora.

lek. Julian Maciaszek - Psychiatra

Polecam z całego serca. Pan doktor ma dobry kontakt i podejście do pacjenta. Podczas konsultacji doktor był zaangażowany, zadawał dużo szczegółowych pytań. Wizyta odbyła się punktualnie i przebiegła bez zastrzeżeń.

lek. Wiesław Filarski - Urolog, Chirurg

Pozytywne wrażenie polecam. Fachowość - doświadczenie , miło i sympatycznie. Trzecia wizyta jak do tej pory jest ok.

lek. dent. Katarzyna Drabek

Profesjonalne podejście, super miła atmosfera i zero stresu. Polecam i dziękuję za wybielenie moich zębów!

dr n. med. Waldemar Gołębiowski - Pediatra, Onkolog dziecięcy, Hematolog dziecięcy

Jeden z najlepszych specjalistów od poznałam w życiu. Trafiona diagnoza, bardzo dokładnie dokładnie, wyjaśnił nasze, z wątpliwości serca polecam.

lek. Grażyna Wiland - Okulista

Przemiła Pani Doktor, badania dokładne i super wyjaśnione. Napewno tutaj wrócę. Polecam w stu procentach.