Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionej kobiety

2022-11-09

Policjanci z Komisariatu Policji Wrocław-Grabiszynek prowadzili intensywne działania poszukiwawcze w związku z zaginięciem kobiety, która wyszła z domu i udała się w nieznanym kierunku. Wrocławianka wcześniej wysłała wiadomość sugerującą, że jej zdrowiu może zagrażać niebezpieczeństwo.

Intensywne działania poszukiwawcze były prowadzone na terenie wrocławskiego Grabiszyna. 38-letnia kobieta wysłała wiadomość do męża, z której wprost wynikało, że jest w złym stanie psychicznym i może spróbować targnąć się na swoje życie. Policjanci zmuszeni byli do ogłoszenia alarmu w jednostce, w której po raz ostatni widziana była kobieta, a w czynności poszukiwacze zaangażowano funkcjonariuszy Oddziałów Prewencji Policji we Wrocławiu, a także przewodnika psa służbowego.

Kryminalni z Grabiszynka w tym czasie prowadzili ustalenia operacyjne, analizując wiedzę, jaką dysponowali. Dzięki zaangażowaniu i współpracy policjantów z różnych jednostek, w tym również z innych powiatów, doszło do szczęśliwego finału, w którym policjanci dotarli do zaginionej kobiety i spowodowali udzielnie jej pomocy medycznej.

Pamiętajmy, że potrzebując pomocy, nie wstydźmy się o nią poprosić. Każdy z nas może mieć słabsze chwile, czasem myślimy, że nic gorszego nie może nas spotkać i nie wiemy, jak sobie poradzić z przytłaczającymi nas problemami. Zawsze możemy zwrócić się do specjalistów, którzy pomogą nam przejść przez ciężki okres w życiu. Najlepiej nawiązać kontakt ze specjalistami m.in. z Centrum Wsparcia dla Osób w Stanie Kryzysu Psychicznego, którzy dyżurują pod numerem telefonu 800 70 2222. Możemy też odwiedzić na stronę www.liniawsparcia.pl, na której znajduje się lista placówek, gdzie możemy uzyskać profesjonalną pomoc. Pamiętajmy, że nie musimy być sami z naszymi problemami! Są osoby, które nam pomogą całkowicie bezpłatnie i anonimowo – przypomina asp. Aleksandra Freus z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.

Fot. Materiały Policji

Zdjęcie reklamy numer 0

Polecam lekarza

lek. dent. Arman Babayan - Stomatolog, Chirurg

Ok, szybko, fachowo i sprawnie. Dobry stomatolog, polecam. Wyjaśnił wszystkie sprawy związane z zabiegiem. Super

lek. Mateusz Strózik - Ginekolog

Pan Doktor jest bardzo sympatyczny i kulturalny, merytorycznie odpowiada na wszystkie pytania, tłumaczy po kolei co będzie wykonywać, badanie przeprowadzone bardzo delikatnie. Zdecydowanie polecam!

dr n. med. Aleksander Jaworski - Stomatolog, Protetyk

Bardzo profesjonalne i rzeczowe podejście. Fachowe i sprawne wykonanie wypełnień. Polecam wizyty u Pana doktora.

lek. Julian Maciaszek - Psychiatra

Polecam z całego serca. Pan doktor ma dobry kontakt i podejście do pacjenta. Podczas konsultacji doktor był zaangażowany, zadawał dużo szczegółowych pytań. Wizyta odbyła się punktualnie i przebiegła bez zastrzeżeń.

lek. Wiesław Filarski - Urolog, Chirurg

Pozytywne wrażenie polecam. Fachowość - doświadczenie , miło i sympatycznie. Trzecia wizyta jak do tej pory jest ok.

lek. dent. Katarzyna Drabek

Profesjonalne podejście, super miła atmosfera i zero stresu. Polecam i dziękuję za wybielenie moich zębów!

dr n. med. Waldemar Gołębiowski - Pediatra, Onkolog dziecięcy, Hematolog dziecięcy

Jeden z najlepszych specjalistów od poznałam w życiu. Trafiona diagnoza, bardzo dokładnie dokładnie, wyjaśnił nasze, z wątpliwości serca polecam.

lek. Grażyna Wiland - Okulista

Przemiła Pani Doktor, badania dokładne i super wyjaśnione. Napewno tutaj wrócę. Polecam w stu procentach.