Urodziny Justyny i Roberta Korzeniowskich. Chodź na 100 z Walking Lovers i wesprzyj UNICEF

2021-09-30

Już 2 października Walking Lovers, czyli Justyna i Robert Korzeniowscy, zapraszają do świętowania swoich wspólnych, setnych urodzin. Tego dnia wszyscy chętni mogą dołączyć do mistrzowskiej pary i wspólnie z nimi przejść 100x100 metrów lub skoczyć ze spadochronem. Jak nie spudłować z urodzinowym prezentem? Zamiast kwiatów, książki czy wina każdy może podarować Walking Lovers #PrezentyBezPudła i wesprzeć tym samym działania UNICEF.

 

Robert Korzeniowski jest jednym z Ambasadorów Dobrej Woli UNICEFU. Od lat angażuje się w akcje charytatywne niosące pomoc potrzebującym. Na świętowanie wspólnych urodzin Justyna i Robert zaprosili swoich przyjaciół, postaci ze świata sportu, kultury i mediów oraz wszystkich fanów, którzy chcieliby aktywnie spędzić z nimi ten dzień. Będą to m.in. Odetta Moro, Andrzej Supron czy Paweł Nastula.

2 października na terenie Stadionu „Podskarbińska” - OSiR Praga-Południe w Warszawie o godz. 9:00 odbędzie się spotkanie, podczas którego Walking Lovers przejdą wspólnie 100x100 metrów. W drugiej części dnia jubilaci pojadą do Chrcynna, gdzie na terenie Aeroklubu Warszawskiego oddadzą wspólny, tandemowy skok ze spadochronem. Skoki spadochronowe od lat są sportową pasją Justyny, która zanim zaczęła uprawiać walking, indywidualnie zaliczyła ich blisko 200.

To idealna okazja do treningu z jubileuszową parą, a przede wszystkim do pomocy potrzebującym w ramach akcji UNICEF. Z okazji swoich urodzin Justyna i Robert zachęcają wszystkich, by – zamiast im – podarować prezenty potrzebującym, wspierając inicjatywę UNICEF Prezenty Bez Pudła. 

Prezenty bez Pudła to produkty humanitarne dostarczane przez UNICEF najbardziej potrzebującym dzieciom i ich rodzinom. To oryginalny sposób na wsparcie działań UNICEF, który łączy chęć pomagania z przyjemnością obdarowywania prezentami. Pomoc jest realna, ponieważ zakupione produkty UNICEF wysyła tam, gdzie są najbardziej potrzebne. Prezenty bez Pudła to wyjątkowe podarunki, sprawiające radość i prosty sposób, by zrobić dla innych coś dobrego.

Wystarczy wybrać na stronie UNICEF (https://unicef.pl/chce-pomoc/prezenty-bez-pudla) Prezent bez Pudła spośród dostępnych kategorii – edukacja, zdrowie, żywienie – każdy sam decyduje, który rodzaj pomocy jest mu najbliższy! Następnie należy dokonać płatności, a UNICEF dostarczy wybrany produkt dziecku, które najbardziej go potrzebuje! Po zakupie można także automatycznie wygenerować certyfikat zakupu, a potem wręczyć go parze jubilatów. 

Każdy, kto nie będzie mógł towarzyszyć Justynie i Robertowi na żywo, może dołączyć do akcji wirtualnie, tak jak zrobią to np. Maciej Orłoś, Artur Partyka, Mariusz Czerkawski, Artur Żmijewski czy Jacek Wszoła, i przejść dowolną liczbę „setek”, dając znać w komentarzu na kanale Walking Lovers i w swoich social mediach. Warto przy tym pamiętać, aby oznaczyć akcję – #moja100zWalkingLovers i #PrezentyBezPudła , aby jak najwięcej osób dowiedziało się o inicjatywie. Dla osób, które pojawią się na treningu, zwieńczeniem wysiłków będzie wręczenie pamiątkowych dyplomów przez jubilatów oraz rozlosowanie gadżetów Walking Lovers. 

UNICEF od 75 lat ratuje życie dzieci, broni ich praw i pomaga im wykorzystać potencjał, jaki posiadają. Pracuje w najtrudniejszych miejscach na świecie, aby dotrzeć do najbardziej pokrzywdzonych dzieci. W ponad 190 krajach i terytoriach pracuje #dlakazdegodziecka, aby budować lepszy świat dla wszystkich. Przed, w trakcie i po kryzysach humanitarnych jest na miejscu, niosąc ratującą życie pomoc i nadzieję dzieciom i ich rodzinom. Realizuje nie tylko działania pomocowe, ale także edukacyjne. W Polsce pracuje ze szkołami i samorządami, aby prawa dziecka były zawsze przestrzegane, a głos młodych ludzi słyszany i respektowany. Jest apolityczny i bezstronny, ale nigdy nie pozostaje obojętny, gdy chodzi o obronę praw dzieci i zabezpieczenie ich życia i przyszłości.

Zdjęcie reklamy numer 0

Polecam lekarza

lek. dent. Arman Babayan - Stomatolog, Chirurg

Ok, szybko, fachowo i sprawnie. Dobry stomatolog, polecam. Wyjaśnił wszystkie sprawy związane z zabiegiem. Super

lek. Mateusz Strózik - Ginekolog

Pan Doktor jest bardzo sympatyczny i kulturalny, merytorycznie odpowiada na wszystkie pytania, tłumaczy po kolei co będzie wykonywać, badanie przeprowadzone bardzo delikatnie. Zdecydowanie polecam!

dr n. med. Aleksander Jaworski - Stomatolog, Protetyk

Bardzo profesjonalne i rzeczowe podejście. Fachowe i sprawne wykonanie wypełnień. Polecam wizyty u Pana doktora.

lek. Julian Maciaszek - Psychiatra

Polecam z całego serca. Pan doktor ma dobry kontakt i podejście do pacjenta. Podczas konsultacji doktor był zaangażowany, zadawał dużo szczegółowych pytań. Wizyta odbyła się punktualnie i przebiegła bez zastrzeżeń.

lek. Wiesław Filarski - Urolog, Chirurg

Pozytywne wrażenie polecam. Fachowość - doświadczenie , miło i sympatycznie. Trzecia wizyta jak do tej pory jest ok.

lek. dent. Katarzyna Drabek

Profesjonalne podejście, super miła atmosfera i zero stresu. Polecam i dziękuję za wybielenie moich zębów!

dr n. med. Waldemar Gołębiowski - Pediatra, Onkolog dziecięcy, Hematolog dziecięcy

Jeden z najlepszych specjalistów od poznałam w życiu. Trafiona diagnoza, bardzo dokładnie dokładnie, wyjaśnił nasze, z wątpliwości serca polecam.

lek. Grażyna Wiland - Okulista

Przemiła Pani Doktor, badania dokładne i super wyjaśnione. Napewno tutaj wrócę. Polecam w stu procentach.