W sobotę Dzień Ziemi we Wroclavii. Dużo atrakcji dla dużych i małych

2022-04-20

Zabawa terenowa z nagrodami, warsztaty i gry w strefie edukacyjnej, tworzenie ogrodu sąsiedzkiego oraz zbiórka małych odpadów problematycznych – te i inne niespodzianki czekają na odwiedzających galerię Wroclavia. Dzień Ziemi zaplanowano w sobotę, 23 kwietnia, w godz. 12.00-19.00.

Celem imprezy jest zwrócenie uwagi uczestników na kwestie środowiskowe i dostarczenie im praktycznych wskazówek. Wydarzenie wpisuje się w miejską kampanię Wrocław nie marnuje i Zielony Wrocław.

Wroclavia zaprasza dzieci i rodziców na dzień pełen atrakcji, które rozegrają się w kilku miejscach centrum i w jego okolicach.

Wśród atrakcji dla odwiedzających w sobotę wrocławską galerię zaplanowano m.in. edukacyjną zabawę terenową "Gra o Ziemię", wspólne tworzenie ogródka sąsiedzkiego i zbiórkę drobnych odpadów problemowych (przed wejściem Dąb), a także strefę edukacyjną Chemeko-System oraz warsztaty dla dzieci i rodziców z Ekosystemem.

Dzień Ziemi we Wroclavii to niejedyna tego typu impreza w czwarty weekend kwietnia w stolicy Dolnego Śląska. Również w sobotę, 23 kwietnia w Magnolia Park zaplanowano Dzień Przyjazny Planecie, gdzie rozdawane będą m.in. sadzonki za odpady.

źródło: www.wroclaw.pl

Zdjęcie reklamy numer 0

Polecam lekarza

lek. dent. Arman Babayan - Stomatolog, Chirurg

Ok, szybko, fachowo i sprawnie. Dobry stomatolog, polecam. Wyjaśnił wszystkie sprawy związane z zabiegiem. Super

lek. Mateusz Strózik - Ginekolog

Pan Doktor jest bardzo sympatyczny i kulturalny, merytorycznie odpowiada na wszystkie pytania, tłumaczy po kolei co będzie wykonywać, badanie przeprowadzone bardzo delikatnie. Zdecydowanie polecam!

dr n. med. Aleksander Jaworski - Stomatolog, Protetyk

Bardzo profesjonalne i rzeczowe podejście. Fachowe i sprawne wykonanie wypełnień. Polecam wizyty u Pana doktora.

lek. Julian Maciaszek - Psychiatra

Polecam z całego serca. Pan doktor ma dobry kontakt i podejście do pacjenta. Podczas konsultacji doktor był zaangażowany, zadawał dużo szczegółowych pytań. Wizyta odbyła się punktualnie i przebiegła bez zastrzeżeń.

lek. Wiesław Filarski - Urolog, Chirurg

Pozytywne wrażenie polecam. Fachowość - doświadczenie , miło i sympatycznie. Trzecia wizyta jak do tej pory jest ok.

lek. dent. Katarzyna Drabek

Profesjonalne podejście, super miła atmosfera i zero stresu. Polecam i dziękuję za wybielenie moich zębów!

dr n. med. Waldemar Gołębiowski - Pediatra, Onkolog dziecięcy, Hematolog dziecięcy

Jeden z najlepszych specjalistów od poznałam w życiu. Trafiona diagnoza, bardzo dokładnie dokładnie, wyjaśnił nasze, z wątpliwości serca polecam.

lek. Grażyna Wiland - Okulista

Przemiła Pani Doktor, badania dokładne i super wyjaśnione. Napewno tutaj wrócę. Polecam w stu procentach.